Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu odbyła się niewątpliwie najradośniejsza spośród szkolnych uroczystości  – zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Podczas oficjalnej części akademii pani dyrektor Irena Majda zwróciła szczególną uwagę na osiągnięcia naszych wychowanków. Pani Barbara Kiszko – Prezes Stowarzyszenia „Złota Arka” Nauczycieli i Absolwentów I LO wręczyła uczniowi klasy Ic Damianowi Różanowskiemu, ufundowane przez Stowarzyszenie stypendium. Wyróżnionym za najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu uczniom, wręczone zostały przez Dyrekcję i wychowawców nagrody. Nagrodzono również uczniów za stuprocentową frekwencję, za pracę w wolontariacie, za udział w  konkursach.

Po części oficjalnej zaprezentowano program artystyczny pt. „To już lato…” przygotowany przez połączone siły klasy 2d i uczniów z innych klas. Słowa i dźwięki wakacyjnych piosenek, a także taneczne rytmy zumby i tańca nowoczesnego  wprowadziły wszystkich w atmosferę wakacyjnej przygody. W ten sposób pożegnaliśmy się na dwa  miesiące, życząc wszystkim słonecznej pogody, niezwykłych wrażeń i pełnego relaksu. Bawcie się dobrze nie zapominając o bezpieczeństwie swoim i swoich kolegów.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2017/2018!