Olimpiada Chemiczna

Finaliści Olimpiady Wiedzy Chemicznej

Dnia 13 marca 2021 roku odbył się finał OLIMPIADY WIEDZY CHEMICZNEJ Z WYDZIAŁEM CHEMII UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO. Uczniowie z całej Polski przystąpili do rozwiązywania arkusza olimpijskiego ( w formie stacjonarnej z zachowaniem reżimu sanitarnego ) w budynku Wydziału Chemii UJ. Finaliści…
Read more

Jakub Skowron w II etapie 67. Olimpiady Chemicznej

Komitet Główny 67. Olimpiady Chemicznej zatwierdził listę zawodników II etapu. Wśród zakwalifikowanych zawodników jest uczeń naszej szkoły – Jakub Skowron (klasa 2d/g). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! II etap to zadania teoretyczne oraz zadania laboratoryjne (analiza jakościowa).

II etap 66. Olimpiady Chemicznej (2019/2020)

11 grudnia 2019 roku Komitet Główny Olimpiady Chemicznej ogłosił listę zawodników zakwalifikowanych do II etapu 66 Olimpiady Chemicznej. Wśród zakwalifikowanych zawodników jest UCZEŃ KLASY 3D JAN JAMROŚ. II ETAP (dwudniowe zawody – część teoretyczna i laboratoryjna) odbędą się w dniach…
Read more

65. Olimpiada Chemiczna

12 grudnia 2018 roku Komitet Główny Olimpiady Chemicznej ogłosił listę zawodników zakwalifikowanych do II etapu 65. Olimpiady Chemicznej. Wśród zakwalifikowanych zawodników jest uczeń klasy III D Piotr Wiśniewski. Po wstępnym i I etapie – 1 I 2 lutego 2019 roku…
Read more

II etap 64. Olimpiady Chemicznej (2017/2018)

Etap 0/III (wstępny) Piotr Wiśniewski (2d) Etap I/III (okręgowy – część teoretyczna) Piotr Wiśniewski (2d) Etap II/III (okręgowy – część teoretyczna i laboratoryjna) Piotr Wiśniewski (2d)  

Finalistka 63. Olimpiady Chemicznej (2016/2017)

Etap 0/III (wstępny) Małgorzata Kucia (3d) Etap I/III (okręgowy – część teoretyczna) Małgorzata Kucia (3d) Etap II/III (okręgowy – część teoretyczna i laboratoryjna) Małgorzata Kucia (3d) Etap III/III (centralny) Małgorzata Kucia (3d) – finalistka

Finalistka 62. Olimpiady Chemicznej (2015/2016)

Etap 0/III (wstępny) Małgorzata Kucia (2d); Magdalena Dołęga, Maria Taborek (3d) Etap I/III (okręgowy – część teoretyczna) Małgorzata Kucia (2d); Magdalena Dołęga, Maria Taborek (3d) Etap II/III (okręgowy – część teoretyczna i laboratoryjna) Małgorzata Kucia (2d); Maria Taborek (3d) Etap…
Read more

II etap 61. Olimpiady Chemicznej (2014/2015)

Etap 0/III (wstępny) Magdalena Dołęga, Maria Taborek (2d) Krzysztof Kulig, Ewa Sierka (3d) Etap I/III (okręgowy – część teoretyczna) Magdalena Dołęga, Maria Taborek (2d) Krzysztof Kulig, Ewa Sierka (3d) Etap II/III (okręgowy – część teoretyczna i laboratoryjna) Krzysztof Kulig (3d)

II etap 60. Olimpiady Chemicznej (2013/2014)

Etap 0/III (wstępny) Krzysztof Kulig, Ewa Sierka (2d) Aleksandra Boroń, Patryk Przyborowski, Wojciech Rogóż (3e) Etap I/III (okręgowy – część teoretyczna) Krzysztof Kulig, Ewa Sierka (2d) Aleksandra Boroń, Patryk Przyborowski, Wojciech Rogóż (3e) Etap II/III (okręgowy – część teoretyczna i…
Read more

III etap 58. Olimpiady Chemicznej (2011/2012)

Etap 0/III (wstępny) Paweł Chałuda, Jakub Szotek, Michalina Warska (2f) Marta Dwornik, Justyna Sajdak (3f) Etap I/III (okręgowy – część teoretyczna) Paweł Chałuda, Jakub Szotek, Michalina Warska (2f) Marta Dwornik, Justyna Sajdak (3f) Etap II/III (okręgowy – część teoretyczna i…
Read more

Finalista 57. Olimpiady Chemicznej (2010/2011)

Etap 0/III (wstępny) Justyna Sajdak (2f) Adrian Gołębiowski, Tomasz Liszka (3f) Etap I/III (okręgowy – część teoretyczna) Justyna Sajdak (2f) Adrian Gołębiowski, Tomasz Liszka (3f) Etap II/III (okręgowy – część teoretyczna i laboratoryjna) Justyna Sajdak (2f) Tomasz Liszka (3f) Etap…
Read more

Finalista 56. Olimpiady Chemicznej (2009/2010)

Etap 0/III (wstępny) Aleksander Cudny (2a); Piotr Czopek, Daria Danecka, Adrian Gołębiowski, Tomasz Liszka (2f); Bogusław Włoch (3e); Dawid Noszczyk, Katarzyna Paluch (3f) Etap I/III (okręgowy – część teoretyczna) Aleksander Cudny (2a); Piotr Czopek, Daria Danecka, Adrian Gołębiowski, Tomasz Liszka…
Read more

Laureat 55. Olimpiady Chemicznej (2008/2009)

Etap 0/III (wstępny) Dawid Noszczyk, Katarzyna Paluch (2f); Karol Gęgotek, Łukasz Kozioł (3f) Etap I/III (okręgowy – część teoretyczna) Dawid Noszczyk, Katarzyna Paluch (2f); Karol Gęgotek, Łukasz Kozioł (3f) Etap II/III (okręgowy – część teoretyczna i laboratoryjna) Dawid Noszczyk (2f);…
Read more

Finalista 54. Olimpiady Chemicznej (2007/2008)

Etap 0/III (wstępny) Karol Gęgotek (2f) Etap I/III (okręgowy – część teoretyczna) Karol Gęgotek (2f) Etap II/III (okręgowy – część teoretyczna i laboratoryjna) Karol Gęgotek (2f) Etap III/III (centralny – część teoretyczna i laboratoryjna) Karol Gęgotek (2f) – finalista

Laureat 53. Olimpiady Chemicznej (2006/2007)

Etap 0/III (wstępny) Dawid Lichosyt (3f) Etap I/III (okręgowy – część teoretyczna) Dawid Lichosyt (3f) Etap II/III (okręgowy – część teoretyczna i laboratoryjna) Dawid Lichosyt (3f) Etap III/III (centralny – część teoretyczna i laboratoryjna) Dawid Lichosyt (3f) – laureat

Laureat 52. Olimpiady Chemicznej (2005/2006)

Etap 0/III (wstępny) Dawid Lichosyt (3f) Etap I/III (okręgowy – część teoretyczna) Dawid Lichosyt (3f) Etap II/III (okręgowy – część teoretyczna i laboratoryjna) Dawid Lichosyt (3f) Etap III/III (centralny – część teoretyczna i laboratoryjna) Dawid Lichosyt (2f) – laureat