Cambridge English – Centrum Egzaminacyjne „Lincoln” – początek współpracy – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Cambridge English – Centrum Egzaminacyjne „Lincoln” – początek współpracy

W roku szkolnym 2012/13 rozpoczęliśmy współpracę z p. Aleksandrą Kuhn, konsultantką i przedstawicielką firmy Cambridge English, która przedstawiła naszym uczniom szczegółowe zasady zdawania tego egzaminu i wymagania stawiane zdającym go uczniom.

W tym roku rozpoczęliśmy również współpracę z autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English – Lincoln w Krakowie. Jego przedstawiciel zorganizował szkolenie dla naszych nauczycieli języka angielskiego dotyczące szczegółów zdawania First’a w naszej szkole.
EGZAMIN FIRST odbędzie się w naszej szkole w czerwcu.
Mogą do niego przystąpić wszyscy chętni.