Rada Pedagogiczna

  1. mgr Irena Majda – dyrektor, język francuski
  2. mgr Barbara Tarczyńska – wicedyrektor, chemia
  3. dr Damian Banyś – wychowanie fizyczne
  4. mgr Anna Baran – język polski
  5. mgr Ryszard Butkiewicz – język angielski
  6. mgr Katarzyna Chojowska – język angielski
  7. ks. mgr Stanisław Ciołek – religia
  8. mgr Beata Drzewiecka – matematyka
  9. mgr Aneta Durbas – geografia
  10. mgr Renata Dylewska – matematyka
  11. mgr Alicja Feliksik – wychowanie fizyczne
  12. mgr Edyta Feliksik – wychowanie fizyczne
  13. mgr Edyta Fidyk – matematyka
  14. mgr Anna Gardyła – matematyka
  15. mgr Marzena Herzyk – język angielski
  16. dr Robert Herzyk – WOS, historia
  17. mgr Krystyna Jurga – język angielski
  18. mgr Anna Jurga-Rychlińska – język polski
  19. mgr Grzegorz Kaszewski – WOS, przedsiębiorczość
  20. mgr Paulina Klich – bibliotekarz
  21. mgr Aneta Kloc – psycholog
  22. mgr Katarzyna Kowalczyk – biologia
  23. mgr Marek Krzykawski – wychowanie fizyczne
  24. mgr Dorota Krzyżkowska – język angielski
  25. mgr Angelika Kubańska – WOS, historia
  26. mgr Janina Lasota – chemia
  27. mgr Ewa Leśniewska-Sowa – fizyka
  28. mgr inż. Piotr Lubaszka – informatyka
  29. mgr Ewa Łuczak – język francuski
  30. mgr Marta Macek – język polski
  31. dr Dariusz Markiewicz – informatyka
  32. mgr Bożena Matusik – biologia
  33. mgr Jolanta Mędrek – zajęcia rewalidacyjne
  34. mgr Anna Miszczyk – historia
  35. mgr Agnieszka Mitka – język niemiecki
  36. mgr Wiesław Nadymus – plastyka
  37. mgr Monika Nowak – język angielski
  38. dr Mateusz Ostalak – język angielski
  39. mgr Marta Pasich – język francuski
  40. mgr Agnieszka Piasny – język niemiecki
  41. mgr Maria Piasny – fizyka
  42. mgr Katarzyna Pięta – matematyka
  43. mgr Anna Reguła – biologia
  44. mgr Sylwia Rudy – chemia
  45. mgr Edyta Smętek – matematyka
  46. mgr Marta Sosińska – język angielski
  47. mgr Grzegorz Sowula – wychowanie fizyczne
  48. mgr Dorota Stachowicz-Mączka – muzyka
  49. mgr Jakub Stala – wychowanie fizyczne
  50. mgr Dorota Stopa – historia
  51. dr Mariusz Szczepański – chemia
  52. mgr Beata Szymczyk-Bąchór – pedagog
  53. mgr Lucyna Tomsia – geografia
  54. mgr Bogusława Wajdzik – bibliotekarz, język rosyjski
  55. mgr Tadeusz Wajdzik – język niemiecki
  56. ks. mgr Grzegorz Woszczek – religia
  57. mgr Sylwia Wyżychowska – informatyka
  58. mgr Marta Żelazna – matematyka