Przewodniczący:

JAKUB SALWIŃSKI (2c)
Zastępcy: Weronika Kordaszewska (2c), Filip Płonka (2a)
Protokolant: Katarzyna Stach (2c)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: mgr Monika Świda, mgr Jakub Stala

Przewodnicząca:

ANNA JANDA (2d)
Zastępcy: Filip Piasny (2b), Aleksandra Polańska (2d)
Protokolant: Katarzyna Zajega (2f)

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Monika Świda

Przewodniczący:

BARTŁOMIEJ KISZKA (2a)
Zastępcy: Paulina Bigaj (2d), Aleksandra Kucia (2a)
Protokolanci: Marta Nitszke (2c), Oliwia Bogusz(2e)
Sekcja fotograficzna:

Anna Janda (1d), Oliwia Kulawik (1a), Aleksandra Kucia (2a), Weronika Kajda (2d), Zofia Zygmunt (2d), Ewa Jagiełło (2d)

Sekcja kulturalno-rozrywkowa:

Dominika Staniszewska (2d), Julia Szczepanek (2c), Julianna Cieślik (2c), Paulina Bigaj (2d), Bartłomiej Kiszka (2a), Julia Mól (2a), Marta Nitszke (2c), Martyna Kozieł (1g), Anna Janda (1d), Ola Głowacka (1f), Aleksandra Kucia (2a), Wiktoria Brzozowska (2d), Karolina Sosnowska (2d), Jagoda Ziarnik (2d), Oliwia Auguścik (2d), Weronika Kieres (2d), Oliwia Kulawik (1a)

Sekcja redagująca:

Julia Szczepanek (2c), Bartłomiej Kiszka (2a)

Sekcja obsługi sprzętu nagłaśniającego:

Oliwia Kulawik (1a), Adrian Maroszek (2e), Kamil Oleksy (1a), Szymon Maciąg (1g)

Radio „Kazik”:

Chorąży: Izabela Ryza (3d), Julia Szczepanek (2c)
Mateusz Barański (3a), Mateusz Szymczyk (3b), Julianna Cieślik (2c), Julia Mól (2a), Martyna Kozieł (1g), Oliwia Kulawik (1a), Kinga Olszańska (1d), Julia Czernek (1d)

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Monika Świda

Skład Samorządu Uczniowskiego (2016/2017)

Skład Samorządu Uczniowskiego (2015/2016)

Skład Samorządu Uczniowskiego (2014/2015)

Działalność:

Comiesięczne spotkania Prezydium, Samorządu Uczniowskiego oraz poszczególnych sekcji z panią Dyrektor oraz Opiekunem SU.

Organizacja imprez:

Dyskoteki szkolne:
Mikołajki, święta Bożego Narodzenia

Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców zaprosił do naszego liceum świętego Mikołaja, który rozdawał uczniom pyszne batoniki. Gdy nadeszły święta, sekcja kulturalno-rozrywkowa (Ola Fira, Marta Krawczyk, Oliwia Pogodzik, Piotr Cygankiewicz, Piotr Klich) wraz z Michasią zebrała się, ubrała choinkę i rozwiesiła lampki na przewiązce. W szkole odbyły się także Jasełka zorganizowane przez księdza Waldemara Kusia i klasę 1a. Po zabawnym przedstawieniu pani dyrektor, przewodnicząca szkoły i ksiądz złożyli uczniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Rozpoczęła się długa przerwa świąteczna.

Prace własne

Ładowarka telefonów.

Od kilku tygodni w naszej szkole na przewiązce znajduje się skrzynka, dzięki której można podładować telefon komórkowy. Skrzynkę wykonał Piotrek Cygankiewicz pod okiem elektryka i konserwatora. Dziękujemy mu za to. Skrzynka i ładowarki zostały zakupione z pieniędzy Samorządu Uczniowskiego.

Remont pomieszczenia Samorządu

Remont pomieszczenia Samorządu Uczniowskiego

Dzień czekolady

Międzynarodowy dzień czekolady (2015)

Skład Samorządu Uczniowskiego (2013/2014)

Działalność:

Comiesięczne spotkania Prezydium, Samorządu Uczniowskiego oraz poszczególnych sekcji z panią Dyrektor oraz Opiekunem SU.

Organizacja dyskotek z okazji:

Rozpoczęcia roku szkolnego, Dnia Chłopaka, Karnawału, Walentynek, Zakończenia roku szkolnego

Organizacja imprez:

Udział w szkoleniach, warsztatach, projektach:

Udział w projekcie „Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

Sprawozdania

Rok szk. 2011/2012: [ semestr I ] [ semestr II ]

Skład Samorządu Uczniowskiego (2012/2013)