Szkolne Mistrzostwa Koszykówki Chłopców 2023/2024

W dniach 16-20.10.2023 roku w „Kaziku” rozegrały się Szkolne Mistrzostwa Koszykówki Chłopców.

Klasy przez cały tydzień zmagały się na parkiecie sali gimnastycznej, dając z siebie wszystko i walcząc często do granic możliwości: D !!!
Do finału dostały się klasy/grupy: 2AE, 3A, 3ED oraz 4CD. Po fascynujących meczach 2CD vs 4CD oraz 3A i 3ED na I miejscu uplasowała się grupa/klasa 3ED wygrywając zaledwie 20 do 19 z 3A.

Z kolei na III miejscu po dwóch dogrywkach i „złotym koszu” znalazła się klasa/grupa 4CD wygrywając 17 do 15 z 2 BC.

Skład finałowej trójki:

I miejsce 3ED w składzie: Jan Gut, Bartosz Płonka, Franek Bąchor, Jakub Żurada,

Oskar Błaszczykiewicz oraz Mikołaj Wiśniewski.

II miejsce 3A: Dawid Pałka, Kocjan Szymon, Tomasz Tomsia, Stanisław Ledziński oraz Wiktor Kuś.

III miejsce 4CD: Bartosz Płonka, Michał Pałka, Wiktor Lipiński, Michał Konieczny, Dawid Nieć oraz Krzysztof Obratański.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY WALKI ORAZ DETERMINACJI I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW W NOWYM ROKU SZKOLNYM 😀 😀 😀 !!!!!