UROCZYSTE ZKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

W piątek, 21 czerwca, odbyła się, w dwóch turach, uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024.

Pani Dyrektor Irena Majda przywitała serdecznie Panią Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego w Olkuszu Joannę Szatan-Kenderow, Grono Pedagogiczne, przedstawicieli Rady Rodziców, a także obecnych Rodziców i Uczniów, podziękowała wszystkim za współpracę, a następnie podsumowała działalność naszego liceum w tym roku szkolnym, przedstawiła wyniki i osiągnięcia młodzieży oraz pogratulowała sukcesów i wręczyła nagrody.

A powodów do dumy mamy dużo: 554 uczniów otrzymało promocję do następnej klasy i aż 150 ( czyli ponad 25 %) otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Najwyższą średnią ocen – 5,64 uzyskała Róża Stolarczyk z kl. III b, mogąca poszczycić się także licznymi sukcesami w konkursach artystycznych i zawodach sportowych. Tegorocznych sukcesów w konkursach przedmiotowych i artystycznych, zawodach sportowych nie sposób tu wymienić wszystkich. Uczniowie oraz absolwenci – laureaci olimpiad, trójstopniowych konkursów przedmiotowych i artystycznych, utalentowani sportowcy, zostali uhonorowani Nagrodą Starosty Olkuskiego.

Uroczystość przygotowali uczniowie kl. II e, a uświetnił występ wokalnie uzdolnionej młodzieży, który wprawił wszystkich w jeszcze lepszy nastrój.

Dalsza część szkolnej uroczystości rozegrała się już w klasach, gdzie po wręczeniu świadectw była jeszcze chwila na serdeczne pożegnanie przed dłuższą wakacyjną przerwą.

Życzymy wszystkim radosnego i bezpiecznego odpoczynku. Korzystajcie z wolnego czasu, słońca i swobody!

Do zobaczenia 2 września!

PS. Dziękujemy pięknie Radzie Rodziców za ufundowanie tak licznych nagród.