Wyjazd do kina

W czwartek 10.10.2024 roku grupa uczniów pod opieką ks. Grzegorza Woszczka i dr. Roberta Herzyka udała się na wycieczkę do Katowic. W programie był film „Drużyna A”, który trzymał w napięciu do końca. Bohaterami jest czwórka uzależnionych anonimowych alkoholików. Żeby uratować swój ośrodek terapeutyczny, podejmują się przeszmuglowania przez całą Polskę dwóch cystern spirytusu. Dla własnego bezpieczeństwa porywają w podróż swojego terapeutę. Podróż okazuje się jednak bardziej niebezpieczna niż się spodziewali, bo w ślad za nimi – a raczej za nielegalnym alkoholem, który przewożą – podąża również celniczka, która nie do końca jest tym, za kogo się podaje. Czy Leszkowi, Wioli, Dominikowi, Karolinie i Wojtkowi uda się zakończyć misję i przy tym nie ulec słabościom i nie przerwać terapii dowiecie się jeśli wybierzecie się na film.

Po seansie młodzież relaksowała się na kręglach.

Wyjazd zorganizował ks. Grzegorz.