Administracja i obsługa

Pracownicy administracji:

Banyś Zenobia (kierownik gospodarczy; 1989 – 1993)
Bargieł Jadwiga (specjalista ds. uczniowskich; 1 IX 2011 – …)
Filipiak Maria (intendent; 1983 – 1985)
Furman Zofia (główny księgowy; 1 VII 1993 – 30 III 2016)
Golec Anna (samodzielny referent; 4 I 1993 – 31 I 2016)
Goniewicz Danuta (intendent: 1980-1993; spec. ds gospodarczych: 1994-2002; sekretarz szkoły: 2002-…)
Januszek Antonina (sekretarz szkoły; 1 IX 1972 – 21 XI 2002)
Jeziorowska Alina (kierownik gospodarczy; 1985 – 1986)
Krukówna Zenona (referent; 1973 – 1975)
Kwas Krystyna (główna ksiegowa; 14 III 1993 – 30 VI 1993)
Łaskawiec Anna Barbara (księgowa; 1 II 1971 – 1974)
Ogrodzka Leonia (sekretarz, księgowa; 1 IX 1931 – 1 IX 1972)
Pająkowa Eugenia (sekretarka; 1966 – 1972)
Pawełczyk Stanisława (kierownik administracji; 1972 – 1975)
Rogóż Jadwiga (kierownik gospodarczy; 1986 – 1989)
Scelina-Szlachta Ewa (samodzielny referent; 1 II 2016 – …)
Tomicka Krystyna (księgowa; 1 I 1962 – II 1972)

Pracownicy obsługi:

Babiuch Krystyna (sprzątaczka; 1 VI 1967 – ?)
Bachmatiuk Wiktoria (woźna; 1990 – 2004)
Baran Janina (sprzątaczka; 1982 – 1995)
Baran Józefa (sprzątaczka; 1988 – …)
Borowski Paweł (konserwator; 1990 – 1991)
Chmiest Helena (sprzątaczka; 1977 – 1988)
Chojowska Anna Wanda (woźna; 1970 – ?)
Cieślik Zygmunt (palacz CO, stróż; 1981 – 1986)
Ciępka Stanisław (palacz CO, stróż, stróż nocny; 1970 – 1980)
Ciępka Władysława (dozorca nocny; 1976 – 1983)
Czubak Wiesława (pomoc kuchenna; 1985 – 1997)
Dachowska Ewa (sprzątaczka; 2006 – 2007)
Dachowska Genowefa (sprzątaczka; 1976 – 1977)
Dąbrowski Jarosław (konserwator; 1986 – 1987)
Dudek Zdzisław (konserwator; 2010 – …)
Gałka Alicja (sprzątaczka; 1994 – 2014)
Glanowska Pelagia (sprzątaczka; 1975 – 1987)
Golec Zofia (woźna; 1987 – 2006)
Górnicka Bożena (szatniarka; 1986 – 1987)
Jarzęcka Anna (sprzątaczka; 1973 – 1991)
Kajda Krystyna (sprzątaczka; 1970 – 1973)
Kaliś Helena (kucharka; 1961 – 1993)
Kamińska Maria (woźna; 1 IX 1956 – 1973)
Kępka Agnieszka (sprzątaczka; 1974 – 1979)
Kieres Antoni (stróż nocny, palacz; 1967 – ?)
Kieres Zofia (pracownik fizyczny; 1969 – ?)
Krawczyk Janina (sprzątaczka; 1970 – 1990)
Król Wiesława (woźna; 1972 – 1991)
Kulig Elżbieta (sprzątaczka; 1 XII 2007 – 29 II 2008)
Kulig Zbigniew (dozorca nocny; 1991 – …)
Kulig Zdzisław (konserwator; 1995 – 1997)
Majda Maria (pomoc kuchenna; 1965 – 1977)
Marek Zofia (sprzątaczka; 1993 – …)
Mróz Franciszek (dozorca nocny; 1982 – 1993)
Mróz Marzanna (dozorca nocny; 1983 – 1991)
Niedziela Mirosław (dozorca nocny; 1992 – …)
Palimąka Danuta (szatniarka; 2004 – …)
Prządo Anna (sprzątaczka; 1985 – 1993)
Rogozik Anna (sprzątaczka; 2007 – …)
Roś Janina (pomoc kuchenna; 1971 – 1993)
Sędzik Krystyna (sprzątaczka; 1990 – 1994)
Sokup Danuta (sprzątaczka; 1981 – 1985)
Solecki Michał (konserwator; 1989 – 1993)
Sowula Sylwia (sprzątaczka; 2000 – 2001)
Stach Edward (konserwator; 1993 – 2006)
Stach Edward Jan (konserwator; 2002 – 2011)
Stępień Jan (woźny; 1958 – 1977)
Stępień Maria (woźna; 1956 – 1971 / sprzątaczka; 1971 – 1976)
Syguła Stefania (pomoc kuchenna; 1969 – 1982)
Szczurek Alicja (pomoc kuchenna; 1975 – 1991)
Szenkienik Krystyna (sprzątaczka; 1987 – 1999)
Świerszcz Anna (sprzątaczka; 1964 – 1972)
Wiatr Stanisława (sprzątaczka; 1996 – …)