Profilaktyka uzależnień – „Bądź ostrożny – nie ryzykuj”
W piątek 23 marca 2018 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Wielkiego w Olkuszu odbyło się spotkanie klasy IG z terapeutą uzależnień panem Karolem Łojkiem w ramach Dnia Profilaktyki: „Bądź ostrożny – nie ryzykuj”. Rozmowa była transmitowana w…
Read more






















