Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz (2016)

20 grudnia 2016 roku uczniowie i absolwenci szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z miasta i gminy Olkusz otrzymali Stypendia Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. Ich wręczenie odbyło się w obecności rodziców, dyrektorów i nauczycieli szkół podczas XXV sesji Rady Miejskiej.

Wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie i absolwenci naszego Liceum.
Za osiągnięcia w nauce stypendium otrzymali:

• Marek Kiełtyka – finalista I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie
  • Dominik Gołębiowski – laureat III stopnia z przedmiotu matematyka Ogólnopolskiej Olimpiady o „Diamentowy Indeks AGH”
  • Piotr Janczyk – laureat III stopnia z przedmiotu matematyka Ogólnopolskiej Olimpiady o „Diamentowy Indeks AGH”

Cieszymy się również z wyróżnień absolwentów olkuskich gimnazjów – obecnie naszych uczniów.

Za osiągnięcia w nauce stypendium otrzymali:

• Olga Kubik
  • Paulina Bigaj
  • Natalia Lekston
  • Julia Piaśnik
  • Piotr Wiśniewski

Za osiągnięcia sportowe stypendium otrzymali:

• Jakub Stano
  • Julia Szczepanek

Gratulujemy wszystkim oraz życzymy dalszych sukcesów!