Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 25 czerwca (piątek) o godzinie 10:00. Ze względu na sytuację epidemiczną i związane z tym ograniczenia zapraszamy do sali gimnastycznej nauczycieli oraz uczniów, którzy osiągnęli średnią ocen powyżej 5,25. Wychowawcy wraz ze swoimi wychowankami spotykają się w wyznaczonych salach i biorą udział w zakończeniu on-line.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w Bazylice św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu o godz. 8:00.

Zapraszamy serdecznie Uczniów i Rodziców!