E-wolontariat (2021)

Uczennice naszej szkoły podczas pandemii COVID 19 włączyły się w e-wolontariat zorganizowany przez  Centrum Rozwoju Lokalnego w Zawierciu.

Centrum Rozwoju Lokalnego (CRL) to organizacja pożytku publicznego uczestnicząca w budowie i rozwoju postaw wyrażających gotowość w pobudzaniu i wzmacnianiu aktywności społecznej, zawodowej i edukacyjnej.

W ramach współpracy zbierały książki oraz brały udział w kampanii: Szkoła pomaga Szkole – dlaczego każde dziecko powinno mieć warunki sprzyjające rozwojowi czyli  remontujemy szkołę w Mołdawii.

Zamieszczały informacje na Facebooku, wysyłały materiały do znajomych i rodziny, a także przeprowadziły na ten temat lekcje w swoich klasach w 1b i 1c.

Były to: Helena Myszewska i Aleksandra Tarnówka z kl. 1b oraz Sandra Foryś i Julia Karlikowska z kl. 1c.