Międzynarodowy Dzień Wolontariusza (2020)

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza jest świętem obchodzonym corocznie 5 grudnia z inicjatywy ONZ od 1986 roku w celu wyrażenia uznania dla trudu wolontariuszy na całym świecie.

To doskonała okazja, by uświadomić społeczeństwu wysiłek, jaki wkładają rozmaite organizacje pożytku publicznego w niesienie pomocy innym, zarówno na poziomie lokalnym, krajowym, jak i globalnym.

Wśród uczniów naszej szkoły jest wielu wolontariuszy. Dziękujemy za Waszą pracę, którą wykonujecie za darmo, z potrzeby serca, poświęcając swój czas na rzecz  potrzebujących pomocy.

Z tej okazji przedstawiciele wolontariuszy Olga Kluczewska, Kamil Redel i Mateusz Talik z klasy 2d/G przygotowali prezentację multimedialną dotyczącą działalności szkolnego Klubu Wolontariusza. Zapraszamy do obejrzenia. Link do prezentacji