Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
Ogłoszenie – „Wolontariat ma sens” – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Ogłoszenie – „Wolontariat ma sens”

1 września 2020r. w naszej szkole o godz.10.30 w dolnej sali gimnastycznej odbędzie się event pt. „Wolontariat ma sens”. Przypominamy o posiadaniu maseczek.

Wolontariusze zapraszają chętnych uczniów z klas I  oraz z pozostałych klas, którzy nie brali jeszcze udziału w wolontariacie do włączenia się w akcję propagującą ideę wolontariatu. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się jakie akcje charytatywne organizowane są w naszej szkole oraz zapisać się do koła wolontariatu, a także wziąć udział w szkoleniu dla wolontariuszy.

W związku z sytuacją epidemiczną prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu w komentarzu pod postem na Facebooku lub na adres email: pedagog@lo1.olkusz.pl