Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza (XII 2020) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza (XII 2020)

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza jest świętem obchodzonym corocznie 5 grudnia z inicjatywy ONZ od 1986 roku w celu wyrażenia uznania dla trudu wolontariuszy na całym świecie.
To doskonała okazja, by uświadomić społeczeństwu wysiłek, jaki wkładają rozmaite organizacje pożytku publicznego w niesienie pomocy innym, zarówno na poziomie lokalnym, krajowym, jak i globalnym.

Wśród uczniów naszej szkoły jest wielu wolontariuszy. Dziękujemy za Waszą pracę, którą wykonujecie za darmo, z potrzeby serca, poświęcając swój czas na rzecz potrzebujących pomocy.
Z tej okazji przedstawiciele wolontariuszy Olga Kluczewska, Kamil Redel i Mateusz Talik z klasy 2d/G przygotowali prezentację multimedialną dotyczącą działalności szkolnego Klubu Wolontariusza. Zapraszamy do obejrzenia.

Link do prezentacji: https://drive.google.com/drive/folders/1HENpaB5DiCDJqKj52joau-sI41QdSajn?usp=sharing