V Ogólnopolskim Międzyszkolnym Festiwalu im. Zbigniewa Wodeckiego 2024 roku

Niezwykle miło nam poinformować, że w V Ogólnopolskim Międzyszkolnym Festiwalu im. Zbigniewa Wodeckiego 2024 Laureatką 1 miejsca została uczennica klasy 3b – Róża Stolarczyk za pracę plastyczną do piosenki „Tylko ty”.

Jak piszą organizatorzy zachęcając młodych do odkrywania swoich talentów: „Mając na względzie przykład życia i dorobek utalentowanego artysty oraz jego chęć wspierania młodych zdolnych ludzi, mamy zaszczyt zaprosić uczniów na festiwal, w którym młodzi ludzie mogą zaprezentować się w jednej z dwóch kategorii:
– muzyka: wokalna prezentacja dowolnej piosenki Zbigniewa Wodeckiego we własnej aranżacji, indywidualnie.
– sztuka (malarstwo, rysunek, grafika komputerowa): własna interpretacja dowolnej piosenki Zbigniewa Wodeckiego wyrażona obrazem.

Laureaci I miejsca w poszczególnych kategoriach otrzymali nagrody rzeczowe.
Organizatorami konkursu są: Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego z jej Prezesem – Panią Katarzyną Wodecką-Stubbs i Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Wodeckiego w Piorunce z Panią Dyrektor: Angeliką Stoińską.
Patronat honorowy nad festiwalem objął: Piotr Ryba – Burmistrz Krynicy-Zdroju.