Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
Warsztaty „Enter Your Future” (10-14 XII 2012) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Warsztaty „Enter Your Future” (10-14 XII 2012)

W dniach od 10-14 grudnia 2012 roku w naszej szkole po raz trzeci uczniowie wszystkich klas mieli możliwość uczestniczyć w projekcie „Enter Your Future”. W tym roku studenci z BrazyliiLeonardo, AustraliiRachel i Nowej ZelandiiSarah, prowadzili zajęcia w języku angielskim z wszystkimi uczniami naszej szkoły. Podczas tych tygodniowych zajęć uczniowie mogli nie tylko praktycznie zweryfikować swoje umiejętności językowe, ale także poznać kulturę, religię i zwyczaje zagranicznych studentów bez konieczności przekraczania granic Polski. Było to niezapomniane doświadczenie dla wszystkich uczniów, a także motywacja do dalszego zdobywania wiedzy z języka angielskiego.