Warsztaty „Enter Your Future” (20-24 X 2014)

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w projekcie „Enter your future”. W tym roku zajęcia poprowadzili studenci z Hiszpanii – Manuel, Indonezji – Hajad i Maroka – Ayoub. Studentów gościły w swoich domach uczennice: z klasy 3b – Dagmara Majda, z klasy 1d – Dorota Komuńska i z klasy 1f – Anna Nawara, za co zarówno uczennicom, jak i ich rodzicom bardzo dziękujemy.

Podczas tych tygodniowych zajęć uczniowie mieli możliwości nie tylko praktycznie wykorzystać swoje umiejętności języka angielskiego, ale również poznać kulturę, zwyczaje i tradycje krajów z których pochodzili wolontariusze. Było to wyjątkowe spotkanie, dzięki któremu uczniowie odnaleźli motywację do dalszej nauki języka angielskiego.