Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
Światowy Dzień Walki z Otyłością (2014) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Światowy Dzień Walki z Otyłością (2014)

Człowiek nie żyje, aby jadł, ale je, aby żył.
Sokrates

W dniu 24 października uczniowie uczniowie obchodzili „Światowy Dzień Walki z Otyłością„. Nasze utalentowane licealistki z klasy Id (wychowawca Anna Miszczyk) przygotowały krótką scenkę. Obejrzała ją młodzież z klas I i II. Historia dotyczyła otyłej dziewczyny, która postanowiła zrzucić zbędne kilogramy. W działaniach wspierały ją lekarka, kucharka i trenerka. Dzięki ich pomocy główna bohaterka stała się szczupła, zdrowa i atrakcyjna. Przedstawienie miało za zadanie skłonić uczniów do zdrowego stylu życia. W scence wystąpiły: Weronika WiśniewskaKarolina GilWiktoria GrzankaAngelika DachowskaMarta KrawczykAleksandra Wiśniewska i Dorota Komuńska.
Na koniec licealiści mogli zmierzyć się z quizem dotyczącym m.in. odżywiania. Osoby, które jako pierwsze udzieliły prawidłowej odpowiedzi, otrzymały drobne upominki – jabłka.
W klasach III przedstawiono krótką prezentację związaną z otyłością.

Na zakończenie dziewczęta z klasy 1d poczęstowały zdrową żywnością uczniów i nauczycieli uczestniczących w spotkaniu.