Światowy Dzień walki z Otyłością (X 2021)

We wtorek 26.10.2021 r. w naszej szkole odbył się konkurs na zdrowe śniadanie w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Otyłością.

Zadaniem każdej klasy było przygotowanie zdrowego śniadania, które potem podlegało ocenie jury. Wszystkie klasy bardzo się zaangażowały i przygotowały różne pyszności. Śniadania były oceniane pod względem kreatywności, estetyki podania, zaangażowania całej klasy, a także brano pod uwagę czy posiłki były zdrowe.

Potrawy były podawane w przeróżnych formach np. własnoręcznie robione ciasta, świeżo wyciskane soki i domowe sałatki. Podczas przygotowywania oraz oceniania śniadań zostały zachowane wszystkie zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii.

Nasze jury w składzie: Szymon Kocjan, Arek Tracz, Ola Majda, Agata Skręt, Agata Kapuścińska, Sebastian Kopeć oraz Samorząd Uczniowski: przewodnicząca Natalia Bocianowska i wiceprzewodnicząca Amelia Kańczuga wyłoniło zwycięzców: klasę Id, klasę IIb, klasę IIId/P. Przyznano też wyróżnienie klasie Ic. Nagrodą był dzień niepytania, a dla klasy wyróżnionej-jedna godzina niepytania. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy bardzo za tak duże zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Odpowiedzialni za organizację akcji byli: uczniowie klasy Id wraz z wychowawcą mgr Mariuszem Szczepańskim i pedagogiem szkolnym mgr Beatą Szymczyk-
Bąchór.