No Promil – No Problem (III 2019)

15 marca 2019 roku uczniowie klasy 2f zaopatrzeni w balony oraz koszulki z logo akcji „No-Promil, No-Problem” z mnóstwem zaangażowania i pozytywnej energii, wyruszyli do klas pierwszych w celu uświadamiania konsekwencji spożywania alkoholu. W związku z tym przeprowadzono prelekcję, a także odtworzono filmy edukacyjne.
Z przygotowanych materiałów skorzystali również uczniowie klas II, a trzecioklasiści zostali włączeni do akcji poprzez otrzymanie tematycznych ulotek informacyjnych.
Młodzież klasy 2f przygotowała również gazetkę informacyjną o szkodliwym wpływie alkoholu, dopalaczy i narkotyków na organizm człowieka.

Te działania w przystępny sposób uświadomiły uczniom naszej szkoły, jakie konsekwencje niesie nieodpowiedzialne spożywanie alkoholu i innych substancji psychoaktywnych.