XXIII Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

W dniu 18 czerwca 2014 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki odbyło się uroczyste rozdanie nagród XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny„. Uroczystość uświetnił wykład prof. UJ, dr hab. Edwarda Tutaja o sumach nieskończonych.
W kategorii 2 Junior (uczniowie I kl. liceów i techników) w Małopolsce brało udział 627 osób, spośród których nikt nie uzyskał tytułu laureata, tylko 5 uzyskało wynik bardzo dobry a 56 wyróżnienie.

Wśród najlepszej piątki w Małopolsce znalazł się uczeń naszej szkoły – Piotr Janczyk z klasy 1a. Opiekunem była pani mgr Renata Dylewska.

Piotr Janczyk – wynik bardzo dobry, Michał Gajowiec, Anna Marchaj, Maciej Pacia, Monika Rogóż (1a)
Krzysztof Tomsia (1b)
Wiktoria Bugaj, Michał Cioch, Klaudia Marczak, Alicja Polakiewicz, Zuzanna Todor (1f)
Tadeusz Curyło, Mateusz Pietrzyk (2a)