Skład Samorządu Uczniowskiego (2014/2015)

Rządy w naszym liceum objęła kobieta.
Razem z wiernymi zastępcami wymyśliliśmy logo Samorządu Uczniowskiego, które po prostu jest… SUPER.

Hetman:

MICHALINA ROLKA (2c)
Zastępcy: Piotr Cygankiewicz (1a), Beniamin Wołkiewicz (2c), Oliwia Dziubdziela (2g)
Sekcja fotograficzna:

Chorąży: Katarzyna Bugaj (2f) | Kapitan: mgr J. Wojas
Oliwia Rozmus (1c), Oliwia Pogodzik (1d), Barbara Szwala (1g), Sebastian Maczuga (1g)

Sekcja dziennikarska:

Chorąży: Katarzyna Nocoń (2c) | Kapitan: Michalina Rolka (2c)
Klaudia Janik (1f), Patrycja Pasich (1f)

Sekcja kulturalno-rozrywkowa:

Chorąży: Piotr Cygankiewicz (1a) | Kapitan: mgr E. Kociołek
Aleksandra Fira (1b), Piotr Klich (1c), Marta Krawczyk, Dorota Komuńska (1d), Alicja Mirek (1g)

Sekcja obsługi sprzętu nagłaśniającego:

Chorąży: Piotr Stach (3e) | Kapitan: mgr R. Butkiewicz
Piotr Cygankiewicz (1a), Piotr Klich (1c), Damian Cień (2d), Paweł Kubiczek (2e)

Poczet sztandarowy:

• Magdalena Rogóż (2b), Magdalena Dołęga (2d), Grzegorz Kajda (2c)
  • Katarzyna Bałtowska (2f), Milena Izdebska (2a), Maciej Chochołowski (2c)
  • Aleksandra Patoła (2c), Jagoda Pasternak (2c), Michał Głowacki (2c)
Radio „Kazik”:

poniedziałek: 1. Piotr Radwański (2f), 2. Paweł Mikuła (2b)
wtorek: 1. Michalina Rolka (2c), 2. Piotr Cygankiewicz (1a)
środa: 1. Alicja Mirek (1g), 2. Sebastian Kozieł (2b)
czwartek: 1. Martyna Gęgotek (2a), 2. Gabriela Kasperkiewicz (1a)
piątek: dzień muzyki na życzenie

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Edyta Kociołek

Działalność:

Comiesięczne spotkania Prezydium, Samorządu Uczniowskiego oraz poszczególnych sekcji z panią Dyrektor oraz Opiekunem SU.

Organizacja imprez:

Dyskoteki szkolne:
Mikołajki, święta Bożego Narodzenia

Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców zaprosił do naszego liceum świętego Mikołaja, który rozdawał uczniom pyszne batoniki. Gdy nadeszły święta, sekcja kulturalno-rozrywkowa (Ola Fira, Marta Krawczyk, Oliwia Pogodzik, Piotr Cygankiewicz, Piotr Klich) wraz z Michasią zebrała się, ubrała choinkę i rozwiesiła lampki na przewiązce. W szkole odbyły się także Jasełka zorganizowane przez księdza Waldemara Kusia i klasę 1a. Po zabawnym przedstawieniu pani dyrektor, przewodnicząca szkoły i ksiądz złożyli uczniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Rozpoczęła się długa przerwa świąteczna.

Prace własne

Ładowarka telefonów.

Od kilku tygodni w naszej szkole na przewiązce znajduje się skrzynka, dzięki której można podładować telefon komórkowy. Skrzynkę wykonał Piotrek Cygankiewicz pod okiem elektryka i konserwatora. Dziękujemy mu za to. Skrzynka i ładowarki zostały zakupione z pieniędzy Samorządu Uczniowskiego.

Remont pomieszczenia Samorządu

Remont pomieszczenia Samorządu Uczniowskiego

Dzień czekolady

Międzynarodowy dzień czekolady (2015)