Awans do etapu centralnego VII Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania

W dniu 15 marca 2019 roku na Politechnice Częstochowskiej odbyły się eliminacje okręgowe VII Olimpiady Przedsiebiorczości i Zarzadzania.
Miło nam poinformować, że wśród najlepszych, którzy awansowali do etapu centralnego są uczniowie klasy 3aklasy akademickiej SGH: Krystian Pietrasik oraz Mikołaj Smok.

W olimpiadzie II stopnia naszą Szkołę reprezentowało 10 uczniów: Krystian Pietrasik 3a, Mikołaj Smok 3a, Kacper Goraj 3a, Kacper Suski 2e, Hubert Smutek 2b, Jakub Ziajka 2b, Karol Kajda 1a, Michał Kurek 1a, Mikołaj Kondek 1b oraz Grzegorz Stach 1b.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy wysokich wyników a uczestnikom etapu centralnego życzymy powodzenia w finale 12 kwietnia 2019 roku w Częstochowie. Opiekunem uczniów jest mgr Grzegorz Kaszewski.