Zaproszenie – II Międzyszkolny Charytatywny Konkurs „Mam Talent”

Szanowni Państwo,

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Wolontariusze I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu, a także  Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” w Bukownie, zapraszają serdecznie do udziału w II edycji Międzyszkolnego Charytatywnego Konkursu „Mam Talent”, który odbędzie się 21 marca 2023r o godz.10.00. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu.

Celem Konkursu jest m.in. promowanie młodych talentów oraz uwrażliwienie na potrzeby innych i uświadomienie konieczności niesienia pomocy.

Zwycięzca wyłoniony przez Jurorów będzie mógł przekazać zgromadzone fundusze na cel charytatywny wybrany przez swoją Szkołę.

Zachęcamy Szkoły do włączenia się w pozyskanie środków wśród swojej społeczności (np. poprzez organizację loterii, kiermaszu ciast itp.) i przekazanie ich w dniu Konkursu do puszki w MOK-u podczas zbiórki publicznej.

W załączeniu przesyłamy regulamin Konkursu oraz załączniki.

Prosimy o przekazanie powyższych informacji Dyrekcji Szkoły, nauczycielom opiekującym się wolontariatem oraz wychowawcom.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Organizatorzy: