Zaproszenie – III Międzyszkolny Charytatywny Konkurs „Mam Talent”

Szanowni Państwo,

     Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Wolontariusze I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu wraz ze  Stowarzyszeniem Dobroczynnym „Res Sacra Miser” w Bukownie, zapraszają serdecznie do udziału w III edycji Międzyszkolnego Charytatywnego Konkursu „Mam Talent”, który odbędzie się 21 marca 2024r. o godz.10.00. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu.

   Celem Konkursu jest m.in. promowanie młodych talentów oraz uwrażliwienie na potrzeby innych i uświadomienie konieczności niesienia pomocy. 

    Zwycięzca wyłoniony przez Jurorów będzie mógł przekazać zgromadzone fundusze na cel charytatywny wybrany przez swoją Szkołę.

    Zachęcamy Szkoły do włączenia się w pozyskanie środków wśród swojej Społeczności szkolnej (np. poprzez organizację loterii, kiermaszu itp.) i przekazanie ich w dniu Konkursu do puszki w MOK-u podczas zbiórki publicznej. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, pierwszeństwo udziału w Konkursie będą miały szkoły, które zadeklarują przekazanie środków finansowych na cel charytatywny.

Zgłoszenia przyjmujemy zgodnie z regulaminem Konkursu do 5 lutego 2024r.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Organizatorzy:

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” w Bukownie.

Accessibility Toolbar