Stypendium Edukacyjne Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Jak co roku w przedświątecznej atmosferze w Urzędzie Miasta i Gminy Olkusz zostały wręczone Stypendia Burmistrza uczniom szczególnie uzdolnionym za ubiegłoroczne sukcesy.

Osiągnięć w naszej szkole w roku szkolnym 2022/2023 było dużo lecz nie wszyscy mogli być uhonorowani ponieważ Stypendium Burmistrza przyznawane jest raz na trzy lata.

Z przyjemnością gratulujemy wyróżnionym uczniom:

1. Julia Grzebień kl.II f

• V miejsce w Mistrzostwach Europy w WENA SQUAD/VI 2023

• VII miejsce w Mistrzostwach Europy G.V.O. WENA SQUAD /VI 2023/

• I miejsce w Krajowych Mistrzostwach 2023 Junior Wena Squad

• I miejsce w Krajowych Mistrzostwach 2023 GVO Wena Squad

2. Karolina Hickiewicz kl.II c

• XII miejsce w Mistrzostwach Świata JUNIOR WENA SQUAD/X 2022

• V miejsce w Mistrzostwach Europy w G.V.O. WENA SQUAD/VI 2023

• VII miejsce w Mistrzostwach Europy G.V.O. WENA SQUAD/VI 2023

• I miejsce w Krajowych Mistrzostwach 2023 Junior Wena Squad

• I miejsce w Krajowych Mistrzostwach 2023 GVO Wena Squad

3. Sławomir Borówka kl.II b

• Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady przedmiotowej z matematyki OLIMPUS sesja zimowa

• I miejsce w województwie małopolskim i II w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

• Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny’’

• Tytuł ,,TAON’’ w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym ,,Lwiątko’’ 2023

4. Patryk Smentek kl.IV a

• I miejsce podczas Pucharu Polski JuJtsu i Grappling w konkurencji Ju JITU FIGHING w kategorii JUNIORÓW – 77 kg

• III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w JU-JITSU SPORTOWYM.

5. Nadia Woźniczko kl.II d

• I miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt.

6. Zuzanna Solecka kl.III d

• VIII miejsce w Ogólnopolskim Finale Licealiady w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt.

7. Natalia Kurek kl.III B

8. Roksana Kurek kl.II e

9. Magdalena Wojna kl.III b

10. Maja Wojtaszewska kl.IV a

11. Bartosz Płonka kl.IV c

• II miejsce w Małopolskiej Licealiadzie w sztafetowym pływaniu 6x50m chłopców

Stypendium Edukacyjne Burmistrza otrzymali także uczniowie klas pierwszych:

Jakub Gumółka kl. I b

Anna Ostrowska kl. I f

Agnieszka Piątek kl. I f

Jeszcze raz serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.