Honorowy Patronat dziekana Wydziału Matematyki UJ (I 2018)

Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie objął honorowym patronatem w roku 2018 tylko dziesięć projektów, których celem jest popularyzacja matematyki, rozwijanie uzdolnień  i zainteresowań matematycznych oraz opieka nad uczniami uzdolnionymi.

Miło nam poinformować, że  po raz kolejny  patronatem zostały objęte klasy matematyczne I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu, jak również organizowany przez szkołę V Powiatowy Konkurs Matematyczny dla gimnazjalistów.
Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie szkół docenionych przez Uniwersytet Jagielloński.

W ramach współpracy już w czwartek 25 stycznia 2018 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ odbędzie się dziewiąta edycja Warsztatów dla nauczycieli i uczniów szczególnie uzdolnionych matematycznie.