Program artystyczny dla gimnazjalistów w Bibliotece Pedagogicznej (V 2018)

W dniu 17 maja 2018 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Olkuszu odbył się Finał XVIII Powiatowego Konkursu Czytelniczego pt. „W świecie nastolatka…”.

Przed zaproszonymi gośćmi, nauczycielami oraz uczniami klas gimnazjalnych wystąpili nasi artyści. Uczniowie pod opieką mgr Bogusławy Wajdzik przygotowali piękny program artystyczny w oparciu o literaturę obowiązującą w konkursie. W tym roku lekturami były m.in.: „Pieniądze albo kasa” Pawła Beręsewicza, ; „Pierwsze koty” Ewy Nowak” ; „Dziesięć stron świta” Anny Onichimowskiej” i „Projekt Breslau” Magdaleny Zarębskiej.

W programie wystąpili:
Anna Gardeła z kl. 1a, Magdalena Stanek z kl. 1a, Nadia Solecka z kl. 1b, Weronika Kajda z kl. 1c, Martyna Krawczyk z kl. 1c, Julia Grzebinoga z kl. 1d, Anna Więcek z kl. 1d, Katarzyna Zajega z kl. 1f, Bartłomiej Kiszka z kl. 2a, Jakub Kubat z kl. 2a, Paulina Bigaj z kl. 2d, Aleksandra Radko z kl. 2e.

Gratulujemy wspaniałego występu!