Awans do finału Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw Menedżerskich (2018) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Awans do finału Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw Menedżerskich (2018)

Po dwóch miesiącach prowadzenia biura podróży zespół uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu: Mikołaj SmokJakub Kubat i Kacper Goraj z klasy 2A awansował do finału Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostwach Menedżerskich.

W ramach symulacji uczestnicy podejmują decyzje dotyczące m.in.: tworzenia stanowisk, zakupu sprzętu, zamawiania zasobów, wyposażania biura oraz poczekalni, zatrudniania pracowników, ustalania pakietów wynagrodzeń, szkoleń, a także wykorzystania w swoim biznesie reklamy tradycyjnej oraz internetowej.

Finał konkursu odbędzie się 12-13 czerwca 2018 roku w Rzeszowie pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Narodowego Banku Polskiego oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w finale.