Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
„Moje miasto i mój region w obiektywie – za progiem” – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

„Moje miasto i mój region w obiektywie – za progiem”

Z okazji przypadających rocznic – 710. r. urodzin i 650. rocznicy śmierci króla Kazimierza Wielkiego, Stowarzyszenie Króla Kazimierza Wielkiego zorganizowało konkurs fotograficzny pt. „Fotografuj gród Kazimierza Wielkiego”, który miał za zadanie pokazać tradycje i współczesność miast i miejscowości historycznie związanych z ostatnim Piastem. Nasze Liceum zostało zaproszone do udziału w konkursie, ze względu na to, że Szkoła jest członkiem „Stowarzyszenia Króla Kazimierza Wielkiego”.
Miło nam poinformować, że nasze uzdolnione artystycznie uczennice – Alicja Pomierna oraz Anna Materka wzięły udział w konkursie poznając bliżej historię miasta, w którym się uczą.
Przypomnijmy, że to nie pierwszy sukces w tym roku. Obydwie dziewczynki wzięły z powodzeniem udział
w X Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Moje miasto i mój region w obiektywie – za progiem zdobywając I i II miejsce.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne wyzwania!!!