II miejsce w finale Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw Menedżerskich (VI 2018) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

II miejsce w finale Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw Menedżerskich (VI 2018)

W dniach 12-13 czerwca 2018 r. w Rzeszowie w siedzibie Wyższej Szkoły Prawa i Administracji odbył się finał Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw Menedżerskich w którym zespół klasy akademickiej SGH w składzie: Mikołaj SmokJakub Kubat i Kacper Goraj zdobyli II miejsce w Polsce.

Finał odbył się w całości jako symulacja komputerowa prowadzenia działalności gospodarczej w postaci BIURA PODRÓŻY „KAZIK”. Szkoła zyskała puchar a uczniowie cenne nagrody ufundowane przez NBP (m. inn. czytniki e-booków). Klasa akademicka SGH daje ogromne możliwości łączenia teorii z praktyką dzięki kreatywnym zajęciom w siedzibie SGH oraz w I LO, podczas projektu w Kopalni Soli „Wieliczka” oraz licznym konkursom i olimpiadom ekonomicznym. Opiekunem był Grzegorz Kaszewski.

Serdecznie gratulujemy.