Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
Z żalem zawiadamiamy… – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Z żalem zawiadamiamy…

Z głębokim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Pauliny Szczepańskiej – żony nauczyciela chemii dr Mariusza Szczepańskiego, absolwentki I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu.

Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno … .

W tych trudnych chwilach, łącząc się w bólu i żałobie pragniemy przekazać  Panu oraz  całej Rodzinie  wyrazy szczerego współczucia i słowa otuchy gdyż „ można odejść na zawsze, by stale być blisko” zapewniając o naszej serdecznej modlitwie i duchowej bliskości.

Dyrektor Irena Majda,
Wicedyrektor Barbara Tarczyńska,
Grono Pedagogiczne,
Pracownicy Administracji i Obsługi,
Uczniowie oraz Rada Rodziców
I Liceum Ogólnokształcącego
Im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu