Zajęcia w ramach programu „Klasa akademicka SGH”

W dniu 24 marca odbyły się kolejne cykliczne zajęcia z pracownikami naukowymi Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w ramach programu „Klasa akademicka SGH”. Webinarium „Reklama dźwignią handlu” przeprowadził Pan Kamil Flig – pracownik naukowy Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii SGH. W zajęciach uczestniczyły trzy klasy ekonomiczno – prawne 1b, 2b i 3b.

Klasa akademicka SGH czyli klasa b w I LO w Olkuszu to wspaniała możliwość uczestniczenia w zajęciach na poziomie akademickim i rozwijania zainteresowań ekonomią, finansami i marketingiem. Nawet w obliczu nauczania zdalnego nowoczesna szkoła jaką jest I LO w Olkuszu oferuje różnorodne formy edukacji spełniające oczekiwania ambitnej młodzieży.