Awans do etapu centralnego Olimpiady Języka Angielskiego

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IIIa Filip Płonka decyzją Komitetu Głównego Olimpiady został zakwalifikowany do finału 45. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego, który odbędzie się w dniach
12 -14 kwietnia bieżącego roku.

Warto przypomnieć, że Filip po raz kolejny osiągnął tak ogromny sukces. W roku szkolnym 2018/2019, będąc uczniem klasy pierwszej, otrzymał tytuł laureata uzyskując równocześnie 11 miejsce w kraju. W ubiegłym roku szkolnym Filip również został zakwalifikowany do etapu centralnego, jednakże w związku z sytuacją epidemiczną nie przeprowadzono etapu III i nie wyłoniono laureatów, Filip uzyskał więc tytuł finalisty.

Gratulujemy serdecznie Filipowi wierząc, że powtórzy swoje spektakularne sukcesy i również w tym roku szkolnym wykaże się ogromną wiedzą i umiejętnościami.