Awans do 2 etapu Olimpiady Języka Angielskiego

Miło nam poinformować, że decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Języka Angielskiego wśród uczniów zakwalifikowanych do 2 etapu 46. Olimpiady Języka Angielskiego znalazł się uczeń klasy 3Ag Wojciech Jeliński. Warto wspomnieć, że uczniowie naszej szkoły kolejny już rok z rzędu odnoszą tak znaczące sukcesy jako jedyni z powiatu olkuskiego, oraz nieliczni z regionu Małopolski. Po części pisemnej, która odbyła się 10.01.2022r., Wojtek został również zakwalifikowany do części ustnej, która ze względu na sytuację epidemiczną przeprowadzona została w formie online 02.02.2022. Egzamin ustny  miał na celu sprawdzenie umiejętności prowadzenia rozmowy w języku angielskim, a także sprawdzenia podstawowych wiadomości z zakresu historii, geografii i literatury Wielkiej Brytanii i USA. Aktualnie czekamy na decyzję Komitetu Głównego Olimpiady odnośnie kwalifikacji do etapu centralnego.
Serdecznie gratulujemy ogromnego wyróżnienia i  życzymy dalszych sukcesów .