Wypełniamy deklarację PIT37 z pracownikami US w Olkuszu (I 2015)

22 i 23 stycznia 2015 roku w naszej szkole zorganizowano zajęcia warsztatowe dla uczniów siedmiu klas pierwszych w ramach zajęć z przedsiębiorczości z wypełniania deklaracji PIT 37 w formie elektronicznej. Uczniowie praktycznie przećwiczyli na stronie e-deklaracje pobieranie wtyczki wersja 4.10, która umożliwia uruchomienie formularzy zeznań podatkowych za rok 2014. Przy pomocy pani Izabeli Rudzkiej i Katarzyny Habrzyk – pracowników Urzędu Skarbowego w Olkuszu, każdy uczestnik warsztatów wypełnił formularz PIT 37 elektronicznie oraz w ramach sprawdzenia nowych umiejętności w wersji tradycyjnej (na formularzu), która została wklejona pod lekcją  przedsiębiorczości.

Współpraca z Urzędem Skarbowym to cykl zajęć praktycznych, które każdego roku wzbogacają proces dydaktyczny pozwalając kreować edukację dostosowaną do oczekiwań dzisiejszego rynku pracy.
Dziękujemy za współpracę Panu Mariuszowi Klonowskiemu – Naczelnikowi Urzędu Skarbowego w Olkuszu oraz Pani Katarzynie Horyń – Kierownikowi Działu Obsługi Bezpośredniej.

Accessibility Toolbar