Rada Pedagogiczna

  1. mgr Irena Majda – dyrektor, język francuski
  2. mgr Barbara Tarczyńska – wicedyrektor, chemia
  3. mgr Anna Baran – język polski
  4. mgr Ryszard Butkiewicz – język angielski
  5. mgr Katarzyna Chojowska – język angielski
  6. ks. mgr Stanisław Ciołek – religia
  7. mgr Małgorzata Dachowska – język polski
  8. mgr Beata Drzewiecka – matematyka
  9. mgr Aneta Durbas – geografia
  10. mgr Renata Dylewska – matematyka
  11. mgr Alicja Feliksik – wychowanie fizyczne
  12. mgr Edyta Feliksik – wychowanie fizyczne
  13. inż. Sandra Gajoch – informatyka
  14. mgr Anna Gardyła – matematyka
  15. mgr Marzena Herzyk – język angielski
  16. dr Robert Herzyk – WOS, historia
  17. mgr Edyta Hrabia – geografia
  18. mgr Krystyna Jurga – język angielski
  19. mgr Anna Jurga-Rychlińska – język polski
  20. mgr Grzegorz Kaszewski – WOS, przedsiębiorczość
  21. mgr Aneta Kloc – psycholog
  22. mgr Michał Kocjan – chemia
  23. mgr Katarzyna Kowalczyk – biologia
  24. mgr Marek Krzykawski – wychowanie fizyczne
  25. mgr Dorota Krzyżkowska – język angielski
  26. mgr Angelika Kubańska – WOS, historia
  27. mgr Joanna Kurek – język angielski
  28. mgr Ewa Leśniewska-Sowa – fizyka
  29. mgr Ewa Łuczak – język francuski
  30. mgr Marta Macek – język polski
  31. dr Dariusz Markiewicz – informatyka
  32. mgr Bożena Matusik – biologia
  33. mgr Jolanta Mędrek – zajęcia rewalidacyjne
  34. mgr Anna Miszczyk – historia
  35. mgr Agnieszka Mitka – język niemiecki
  36. mgr Wiesław Nadymus – plastyka
  37. mgr Monika Nowak – język angielski
  38. mgr Marta Pasich – język francuski
  39. mgr Agnieszka Piasny – język niemiecki
  40. mgr Maria Piasny – fizyka
  41. mgr Katarzyna Pięta – matematyka
  42. mgr Anna Reguła – biologia
  43. mgr Sylwia Rudy – chemia
  44. mgr Edyta Smętek – matematyka
  45. mgr Marta Sosińska – język angielski
  46. mgr Grzegorz Sowula – wychowanie fizyczne
  47. mgr Dorota Stachowicz-Mączka – muzyka
  48. mgr Jakub Stala – wychowanie fizyczne
  49. mgr Grzegorz Starosta – wychowanie fizyczne
  50. dr Mariusz Szczepański – chemia
  51. mgr Beata Szymczyk-Bąchór – pedagog
  52. mgr Bogusława Wajdzik – bibliotekarz, język rosyjski
  53. ks. Grzegorz Woszczek – religia