Kongres Polsko-Niemieckiej Wymiany Szkolnej (XI 2018) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Kongres Polsko-Niemieckiej Wymiany Szkolnej (XI 2018)

W dniach 5-6 listopada 2018 roku odbył się w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik, III Kongres Polsko-Niemieckiej Wymiany Szkolnej pod nazwą „Laboratorium Wymiany”. Naszą szkołę reprezentowała nauczycielka j. niemieckiego i organizatorka wymian międzynarodowych, Agnieszka Piasny. W kongresie wzięło udział ponad 200 nauczycieli z Polski i Niemiec, zaangażowanych w budowanie partnerskich relacji polsko- niemieckich. Kongres wypełniony był warsztatami, wykładami i wymianą doświadczeń.