Powiatowa Licealiada Młodzieży w Pływaniu Drużynowym i Indywidualnym dziewcząt
i chłopców.

2 lutego 2024 roku w Bukownie odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży w Pływaniu Drużynowym oraz w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt i chłopców.

Chłopcy zajęli I miejsce w powiecie drużynowo w sztafetowym pływaniu 6 x 50m stylem dowolnym, w składzie – Goraj Bartłomiej, Soborski Igor, Kuś Wiktor, Płonka Bartosz, Gumółka Kuba, Wócikowski Patryk.

Naszą szkołę reprezentowała również drużyna dziewcząt w składzie: Antonina Konieczna kl. 1c, Klaudia Mączka kl. 1b, Martyna Pawłowska kl. 2d, Julia Słaboń kl. 2d, Adrianna Wiśniewska kl. 2d, Maja Wróbel kl. 2b. W zaciętej rywalizacji reprezentacji szkół powiatu olkuskiego dziewczęta wywalczyły III miejsce.

W Pływaniu Indywidualnym: Goraj Bartłomiej zajął I miejsce w powiecie w pływaniu na dystansie 50m. stylem motylkowym, Wójcikowki Patryk zajął I miejsce w powiecie
w pływaniu na dystansie 50m. stylem grzbietowym, Soborski Igor zajął I miejsce w powiecie
w pływaniu na dystansie 50m. stylem dowolnym, Kuś Wiktor zajął III miejsce w powiecie
w pływaniu na dystansie 50m. stylem grzbietowym oraz Gumółka Kuba zajął III miejsce
w powiecie w pływaniu na dystansie 50m. stylem klasycznym,
Antonina Konieczna zajęła II miejsce w powiecie w pływaniu na dystansie 50m. stylem grzbietowym, Klaudia Mączka wywalczyła III miejsce w powiecie w pływaniu na dystansie 50m. stylem klasycznym.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Accessibility Toolbar