Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
33 rocznica zawieszenia krzyża (X 2014) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

33 rocznica zawieszenia krzyża (X 2014)

17 października w piątek, młodzież klas pierwszych naszej szkoły brała udział w uroczystości upamiętniającej zawieszenie Krzyża w naszym Liceum.
To już 33 rocznica tegoż wydarzenia. Uroczystość uświetnili przedstawiciele Stowarzyszenia „Złota Arka” Nauczycieli i Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego: prezes Barbara Kiszko, wiceprezes Maria Kalista, prezes honorowy Józef Januszek oraz pani Antonina Januszek – wieloletni pracownik administracji szkoły. Warto nadmienić, iż pan Józef Januszek był świadkiem tych wydarzeń w 1981 roku. Młodzież należną postawą oraz złożeniem kwiatów pokazała, że historia I Liceum nie jest im obojętna.

mgr Monika Laga