Zakończenie roku szkolnego 2021/2022


Relacja

W piątek, 24 czerwca, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Swoją obecnością zaszczycili nas goście: Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Joanna Szatan – Kenderow, Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Promocji Magdalena Sołtysik, Radni Rady Powiatu: Robert Herzyk i Michał Mrówka, Kierownik Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Olkuszu Sebastian Korzeniowski, dr Zofia Krzysztoforska – Weisswasser, absolwentka mieszkająca w Wiedniu oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Pani Dyrektor Irena Majda podsumowała działalność naszego liceum w tym roku szkolnym, przedstawiła wyniki i osiągnięcia młodzieży oraz pogratulowała sukcesów i wręczyła nagrody. A powodów do dumy mamy dużo: wszyscy uczniowie – 462, otrzymali promocję do następnej klasy, a aż 138 ( czyli niemal 30 %) otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Sukcesów w olimpiadach, konkursach, zawodach sportowych nie sposób wymienić wszystkich. Wielkie gratulacje należą się Ludwikowi Madejowi z kl. 3aP za najwyższą w szkole średnią ocen 5,75 oraz wybitne osiągnięcia, m.in. tytuł laureata w Olimpiadzie Wiedzy Technicznej. Pan Starosta, jako absolwent, niezwykle ciepło wspomniał licealne lata, pogratulował całej społeczności osiągnięć, uhonorował uczniów – laureatów w trójstopniowych konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz utalentowanych sportowców Nagrodą Starosty Olkuskiego a także złożył życzenia na wakacje. Na koniec nasze utalentowane koleżanki- Kinga, Magda i Zuzia dały krótki koncert wokalny, który wprawił wszystkich w jeszcze lepszy nastrój. Dalsza część szkolnej uroczystości rozegrała się już w klasach, gdzie po wręczeniu świadectw i nagród była jeszcze chwila na serdeczne pożegnanie przed dłuższą wakacyjną przerwą.
„Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły”, wszystkie zasłużyły na dwa miesiące słodkiego leniuchowania. Korzystajcie z wolnego czasu, słońca i swobody! Życzymy wszystkim radosnego i bezpiecznego odpoczynku.
Do zobaczenia 1 września!
PS. Dziękujemy pięknie Radzie Rodziców za ufundowanie tak licznych nagród.
 

Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 r. (piątek) na sali gimnastycznej zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • godzina 9:30 klasy: 2B, 2C, 2D, 3B, 3C, 3D, 3E
  • godzina 11:00 klasy: 2A, 2E, 3A, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E

Masza św. na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w Bazylice św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu o godzinie 8:00.

Zapraszamy serdecznie Uczniów i Rodziców!

Accessibility Toolbar