Zakończenie roku szkolnego dla klas III (IV 2022)

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH
 
W piątek, 29 kwietnia 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Swoją obecnością na uroczystości zaszczycili nas goście: Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Joanna Szatan – Kenderow, Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Promocji SP w Olkuszu Magdalena Sołtysik, Kierownik Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Olkuszu Sebastian Korzeniowski, Grono Pedagogiczne, wychowawcy klas III oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Pani Dyrektor Irena Majda podsumowała trzy lata edukacji tegorocznych maturzystów w naszej szkole, przedstawiła wyniki i osiągnięcia młodzieży oraz pogratulowała sukcesów i wręczyła nagrody książkowe. A powodów do dumy mamy dużo – 165 tegorocznych absolwentów, spośród nich 55 ( czyli 33 %) ukończyło liceum z wyróżnieniem. Sukcesów w olimpiadach, konkursach, zawodach sportowych nie sposób wymienić wszystkich. Pani Dyrektor wyraziła również swą wdzięczność za każdą pracę na rzecz szkoły oraz środowiska lokalnego oraz złożyła życzenia: pomyślnie zdanego egzaminu maturalnego, zdobycia indeksów na wymarzone studia, wielu sukcesów oraz spełnienia marzeń. „Niezależnie jaką drogę obierzecie nigdy nie traćcie nadziei, wiary we własne siły ani też w potęgę przyjaźni i możliwości drugiego człowieka. Żyjcie tak, aby zasługiwać na szacunek i obdarzajcie szacunkiem innych. Idźcie przez życie z ciekawością świata i z entuzjazmem. Rozwijajcie swoje uzdolnienia i umiejętności, a w dorosłym życiu kierujcie się właściwymi wartościami. Tego Wam życzymy, wiedząc, że pomimo rozstania w jakiś sposób i tak zostajecie tu z nami, bo przecież napisaliście część historii naszej Szkoły …” – powiedziała kończąc swoje wystąpienie.
 
Uroczystość przygotowała klasa 2a pod kierunkiem wychowawcy Pani Marii Piasny i Pani Doroty Stachowicz-Mączki, nauczycielki muzyki.
 
PS. Dziękujemy pięknie Radzie Rodziców za ufundowanie tak licznych nagród 🌹🌹🌹

 

Accessibility Toolbar