Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Mamy już za sobą najważniejsze i najprzyjemniejsze święto roku szkolnego! Zakończenie roku (26 czerwca 2015 roku) to dzień, w którym świętujemy swoje indywidualne sukcesy i każdy uczeń otrzymuje wypracowaną całoroczną pracą i wysiłkiem promocję. Radosną informacją, która pozwala wszystkim cieszyć się z promocji do wyższej klasy i zasłużenie odpoczywać przez dwa wakacyjne miesiące, jest fakt, iż 443 uczniów naszej szkoły (czyli wszyscy!) ukończyło swoje klasy bez ocen niedostatecznych! Z satysfakcją musimy dodać, że aż 157 uczniów ukończyło ten rok szkolny z wyróżnieniem. Żegnamy się zatem na dwa wakacyjne miesiące, życzymy wszystkim słonecznej pogody, niezwykłych przygód i pełnego relaksu, bawcie się dobrze, ale nie zapominajcie o bezpieczeństwie swoim i swoich kolegów.
Do zobaczenia w nowym, niezwykłym, bo setnym w naszym liceum roku szkolnym 2015/2016!

Accessibility Toolbar