Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej (2015)

Za nami kolejna uroczystość wpisana do planu obchodów jubileuszowego roku szkolnego 2015/2016. 14 października 2015 roku odbył się Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej. Gościliśmy m.in. przedstawicieli władz państwowych, samorządowych, oświatowych, byłych pracowników naszego liceum. Uroczystość była okazją nie tylko do złożenia podziękowań i życzeń nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły, ale także do wręczenia nagród. Z rąk Starosty Olkuskiego pana Pawła Piasnego nagrody przyjęli szczególnie zasłużeni nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych z całego powiatu. Nagrodzeni zostali również pracownicy naszej szkoły przez panią dyrektor Irenę Majdę.

Część artystyczną stanowił specjalny „Koncert życzeń” przygotowany z rozmachem przez uczniów liceum. Zabrzmiały piosenki znanych polskich piosenkarzy w wykonaniu naszych młodych artystów. Swoje zdolności w tym niezwykły talent organizatorski ujawniła kl. IIB. Dzień Nauczyciela upłynął w pogodnej atmosferze, były kwiaty, słodycze i morze ciepłych słów.

Accessibility Toolbar