Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
Szkolne obchody 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Szkolne obchody 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

27 kwietnia 2017 roku uczniowie klasy IIB wraz z nauczycielką historii Angeliką Kubańska oraz nauczycielem informatyki mgr Arturem Trepką przygotowali szkolne obchody Święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji w naszym liceum został zorganizowany dla młodzieży quiz wiedzy pt. „Polski parlamentaryzm w świetle Konstytucji 3 Maja”.

I miejsce zajęły uczennice klasy IB: Agata Gąsior i Karolina Pałka, wygrywając nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni najpopularniejszą nagrodą przyznawaną w naszej szkole – „Dniem Niepytania”.
Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie i gratulujemy wiedzy.