Zakończenie roku szkolnego dla klas III (IV 2018)

„Czas płynie jak rzeka…” – pod takim hasłem odbyła się 27 kwietnia 2018 r. uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor Irena Majda, kierując ciepłe słowa do naszych maturzystów, życząc im bardzo dobrych wyników na maturze oraz trafnego wyboru dalszej drogi życiowej. Następnie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów, a także nagrody i dyplomy dla tych, którzy szczególnie aktywnie uczestniczyli w życiu codziennym szkoły i godnie ją reprezentowali. Na ręce przewodniczących klas trzecich zostały przekazane drobne upominki od klas drugich.

Po podziękowaniach i przemówieniach przyszedł czas na cześć artystyczną, którą w tym roku przygotowała klasa 2a.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki.

Po długim majowym weekendzie na absolwentów czeka pierwszy z najważniejszych w życiu egzaminów – matura z języka polskiego. Teraz mają chwilę na złapanie oddechu i ostatnie powtórki przed egzaminowym maratonem. Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy udanego wypoczynku i powodzenia na maturze!

Accessibility Toolbar