Juwenalia (XI 2018)

Zgodnie z tradycją naszej szkoły „Kazik” obchodził swoje coroczne święto „Juwenalia”, które odbywały się 30 listopada 2018 roku. Pani Dyrektor Irena Majda przekazała symboliczny klucz do szkoły Królowi Kazimierzowi Wielkiemu i tym samym oddała władzę uczniom. Jak co roku każda klasa miała za zadanie przygotować i zaprezentować scenki z tematu, który przewodził Juwenaliom. W tym roku były to: programy telewizyjne. W niesamowitą przygodę wprowadziła nas klasa IIe, która przygotowała Juwenalia. „Janusz i Grażynka”, którzy oglądali programy telewizyjne na żywo komentowali występy poszczególnych klas. Wielkie emocje i zabawa towarzyszyły każdej klasie. Uczniowie wykazali się dużą inwencją i pomysłowością. Najlepsze występy klas zostały nagrodzone dniem niepytania.