Juwenalia (XI 2015)

Tematem przewodnim tegorocznych juwenaliów, które odbyły się 27 listopada był Kazik TV czyli Świat Seriali. Gościem honorowym całej uroczystości był Król Kazimierz Wielki.

Klasa 2c, która organizowała tegoroczną zabawę przygotowała dla uczestników niespodziankę w postaci reklam, których gwiazdami byli nasi nauczyciele i uczniowie. Nad całym świętem i jego przygotowaniami czuwała p. Edyta Kociołek. Młodzież bawiła się wyśmienicie, a i nie jeden z uczniów odkrył swoje zdolności aktorskie. Poziom występów poszczególnych klas okazał się tak wysoki, że szanowne jury w składzie pani dyrektor Irena Majda, przedstawicielka Rady Rodziców p. Ewa Prządo, reprezentant Grona Pedagogicznego ks. Krzysztof Bujak, przewodniczący Szkoły Piotr Cygankiewicz i Król Kazimierz Wielki przyznało, aż czterem klasom szczególne wyróżnienia tj. klasie 1a1c2d2g.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne juwenalia…